Productcode: DK30CHHPDEU | EAN/UPC: 0065030883474
86,36 excl. BTW
StarTech.com USB-C docking station - dual HDMI monitor - 65 W PD - Mac en Windows - 1x USB-C en 3x USB-A - 1080p (DK30CHHPDEU)
  • FULL FEATURE USB-C DOCKING STATION: Biedt 1080p HDMI video op twee schermen, 3x USB-A, 1x USB-C, 65W Power Delivery, gigabit Ethernet en 3,5 mm audio in een efficiënte USB 3.1 5 Gbps docking oplossing
  • LAPTOP VOEDING & LADER: Deze USB Type-C poortreplicator voedt en laadt op tijdens het werken met 65W PD voor ultradunne laptops zoals Thinkpad T-serie, X1 Carbon, Surface Pro7, & USB-C ChromebooksChromebooks.
Op voorraad: 37 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com USB-C Dock, Dual Monitor 1080p HDMI Laptop Docking Station, 60W Power Delivery, 1x USB-C, 3x USB-A, Ethernet, Dual HDMI Video Display USB
104,50 incl. 21% btw 86,36excl. 21% btw
Voorraad: 37
Winkelwagen
USB 3.1 Gen 1 Type C docking station | Mac en Windows | 3x USB-A | 1x USB-C | GbE | monteerbaar
The StarTech.com Advantage
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Hostinterface
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Aantal USB 2.0-poorten
0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A
Aantal HDMI-poorten
2
Hoofdtelefoonuitgangen
1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C
USB Power Delivery (USB PD)
Ja
USB Power Delivery tot max.
60 W
Combo koptelefoon/microfoon port
Ja
Aansluiting voor netstroomadapter
Netwerk
Ethernet LAN
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100,1000 Mbit/s
Full duplex
Nee
Prestatie
Kleur van het product
Zwart, Zilver
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Nee
Overdrachtssnelheid
5 Gbit/s
HD type
Full HD
Resolutie (maximum digitaal)
1920 x 1200 Pixels
Aantal displays ondersteund
2
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type
Kensington
UASP-ondersteuning
Energie
AC-ingangsspanning
100 - 240 V
Stroom
1.5 A
Spanning
20 V
Output current
4,5 A
Type stekker
Type N
Compatibele soorten stopcontacten
EU
Software
Ondersteunt Windows
Ondersteunt Mac-besturingssysteem
Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura
Ondersteunt Linux
Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 20.04 LTS
Andere ondersteundende systemen
ChromeOS
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-20 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
0 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte
80 mm
Diepte
150 mm
Hoogte
30 mm
Hoogte (achterzijde)
30 cm
Verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Breedte verpakking
145 mm
Diepte verpakking
234 mm
Hoogte verpakking
82 mm
Gewicht verpakking
1 kg
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels
USB Type-C
Snelstartgids
Technische details
Certificaten van naleving
CE, RoHS
Logistieke gegevens
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
4 stuk(s)
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
245 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
345 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
165 mm