Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Optische Zendontvangers

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-FE-100FX48=
EAN/UPC: 0882658072321
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm (pak van 48) - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

€ 5.248,74

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-3819=
EAN/UPC: 0882658136597
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1538.19 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.496,25

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-5172=
EAN/UPC: 0882658136474
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1551.72 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750, ESS9300; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.496,25

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel

Productcode: AE379A
EAN/UPC: 0008827803682
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel (pak van 4) - voor BLc3000 Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure; StorageWorks SN6000C 16, SN6000C 32

€ 776,42

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel

Productcode: AE379A
EAN/UPC: 0008827803682
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel (pak van 4) - voor BLc3000 Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure; StorageWorks SN6000C 16, SN6000C 32

€ 776,42

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-3750V2-FX12=
EAN/UPC: 0882658420344
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm (pak van 12)

€ 874,79

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-3750V2-FX24=
EAN/UPC: 0882658420351
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm (pak van 24)

€ 1.457,99

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: 407-10941
EAN/UPC: 4053162778139
Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - voor Force10; Networking C7004, C7008, S5000; PowerConnect 70XX; PowerEdge VRTX

€ 491,36

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco Enhanced C-Band Amplifier - repeater

Productcode: 15454-OPT-EDFA-24=
EAN/UPC: 0882658408366
Cisco Enhanced C-Band Amplifier - Repeater - glasvezel - LC / LC - kanaal: 94 - 1U - voor ONS 15454 MSTP Fixed Optical Filter Card

€ 11.839,15

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco Enhanced C-Band Amplifier - repeater

Productcode: 15454-OPT-EDFA-24=
EAN/UPC: 0882658408366
Cisco Enhanced C-Band Amplifier - Repeater - glasvezel - LC / LC - kanaal: 94 - 1U - voor ONS 15454 MSTP Fixed Optical Filter Card

€ 11.839,15

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: JL250A
EAN/UPC: 0190017004143
HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LH - LC - maximaal 80 km

€ 9.510,05

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: JL250A
EAN/UPC: 0190017004143
HPE X130 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LH - LC - maximaal 80 km

€ 9.510,05

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button