Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Koperen Zendontvangers

Microchip PoE Extender - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: PD-POE-EXTENDER
EAN/UPC: 0844117001310
Microchip PoE Extender - Repeater - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m

€ 117,11

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-3819=
EAN/UPC: 0882658136597
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1538.19 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.496,25

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-5172=
EAN/UPC: 0882658136474
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1551.72 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750, ESS9300; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.496,25

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel

Productcode: AE379A
EAN/UPC: 0008827803682
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel (pak van 4) - voor BLc3000 Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure; StorageWorks SN6000C 16, SN6000C 32

€ 776,42

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dahua PFT1300 - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: PFT1300
EAN/UPC:
Dahua PFT1300 - Repeater - 100Mb LAN - maximaal 100 m

€ 48,58

Op voorraad: 0 stuk(s)

Hikvision DS-1H34 Series PoE Video Repeater DS-1H34-0102P - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: DS-1H34-0102P
EAN/UPC: 6954273633196
Hikvision DS-1H34 Series PoE Video Repeater DS-1H34-0102P - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / 2 x RJ-45 - maximaal 500 m

€ 47,22

Op voorraad: 5 stuk(s)

ALTUSEN KE6900ST DVI KVM Over IP Extender - KVM / seriële uitbreider

Productcode: KE6900ST-AX-G
EAN/UPC: 4719264645075
ALTUSEN KE6900ST DVI KVM Over IP Extender - KVM / seriële uitbreider - USB

€ 717,72

Op voorraad: 0 stuk(s)

Hikvision DS-1H34-0101P PoE Video - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: DS-1H34-0101P
EAN/UPC:
Hikvision DS-1H34-0101P PoE Video - Repeater - 100Mb LAN - 100Base-TX

€ 40,13

Op voorraad: 0 stuk(s)

Raritan Dominion KX II Computer Interface Module for Remote Power strips - seriële poortuitbreider

Productcode: D2CIM-PWR
EAN/UPC:
Raritan Dominion KX II Computer Interface Module for Remote Power strips - Seriële poortuitbreider - voor Dominion KX2-116, KX2-132, KX216, KX2-216, KX2-232, KX232, KX2-416, KX2-432

€ 87,46

Op voorraad: 0 stuk(s)

AXIS Long range PoE Extender kit - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: 01857-001
EAN/UPC: 7331021068636
AXIS Long range PoE Extender kit - Repeater - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 1 km

€ 546,53

Op voorraad: 0 stuk(s)

16G short wavelength SFP+

Productcode: TRX-16GFCSFP-SR
EAN/UPC: 0885022018093
QNAP - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 125 m

€ 144,12

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: CWDM-SFP-1470=
EAN/UPC: 0746320877440
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1470 nm - voor Cisco 38XX, 38XX V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750, 4948; ME 4924, 6524

€ 2.913,06

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button