Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Koperen Zendontvangers

Koperen Zendontvangers

Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE

Productcode: X2-10GB-CX4=
EAN/UPC: 0746320969442
Cisco X2 - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-CX4 - 4 x InfiniBand (SFF-8470) - voor Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10

€ 347,47

Op voorraad: 0 stuk(s)

Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW)

Productcode: XBR-000198.P
EAN/UPC:
Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW) - Glasvezelkanaal - maximaal 10 km - FRU

€ 3.731,50

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-3819=
EAN/UPC: 0882658136597
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1538.19 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.444,52

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE - SFP+ transceivermodule - GigE, iSCSI

Productcode: C8S75A
EAN/UPC: 0887758536858
HPE - SFP+ transceivermodule - GigE, iSCSI (pak van 4) - voor Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb

€ 388,54

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-4851=
EAN/UPC: 0882658136443
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1548.51 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.444,52

Op voorraad: 0 stuk(s)

Lenovo - SFP+ transceivermodule - 16Gb Fibre Channel

Productcode: 00WC089
EAN/UPC: 0889488055876
Lenovo - SFP+ transceivermodule - 16Gb Fibre Channel - Glasvezelkanaal - voor Storage S2200 6411; S3200 6411

€ 309,28

Op voorraad: 0 stuk(s)

Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

Productcode: MMA1L30-CM
EAN/UPC: 7290108485639
Mellanox MMA1L30-CM - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - 1310 nm

€ 1.443,73

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SONET/SDH

Productcode: ONS-SE-155-1510=
EAN/UPC: 0746320991573
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SONET/SDH - CWDM - LC enkele modus - maximaal 120 km - OC-3/STM-1 - 1510 nm - voor P/N: 15454-MRC-I-12, 15454-MRC-I-12=

€ 1.224,72

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-5172=
EAN/UPC: 0882658136474
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1551.72 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.444,52

Op voorraad: 0 stuk(s)

10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP10G 100-GHz

Productcode: DWDM-SFP10G-38.98=
EAN/UPC: 0882658462924
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-DWDM - LC/PC enkele modus - 1538.98 nm - voor P/N: N520-20G4Z-A-RF, N9KC93180YCEX24-RF, N9KC93180YCFX24-RF, NCS4200-1T8LRPS-RF

€ 11.491,32

Op voorraad: 0 stuk(s)

10GBASE-DWDM 1556.75nm SFP10G BuildToOrd

Productcode: DWDM-SFP10G-56.55=
EAN/UPC: 0882658457388
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-DWDM - LC/PC enkele modus - 1556.55 nm - voor P/N: N520-20G4Z-A-RF, N9KC93180YCEX24-RF, N9KC93180YCFX24-RF, NCS4200-1T8LRPS-RF

€ 11.491,32

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: DWDM-SFP-5494=
EAN/UPC: 0882658136306
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkele modus - 1554.94 nm - voor Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

€ 3.444,52

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button