Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Vezelkabels

Vezelkabels

Dell netwerkkabel - 5 m

Productcode: 470-AECY
EAN/UPC:
Dell - Netwerkkabel - QSFP28 naar SFP28 - 5 m - glasvezel - passief

€ 675,76

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE Interconnect Link Cable - netwerkkabel - 5 m

Productcode: 804104-B21
EAN/UPC: 0889296131458
HPE Interconnect Link Cable - Netwerkkabel - CXP (M) naar CXP (M) - 5 m - glasvezel - actief - voor Synergy 12000 Frame

€ 1.571,68

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dell Networking netwerkkabel - 15 m

Productcode: 470-ADXT
EAN/UPC:
Dell Networking - Netwerkkabel - MPO naar LC - 15 m - glasvezel - OM4

€ 958,57

Op voorraad: 0 stuk(s)

Act Fib Cab VPI up to 56Gb/s QSFP 20m

Productcode: MC220731V-020
EAN/UPC: 7290107193542
Mellanox FDR Active Optical Cable - InfiniBand-kabel - QSFP (M) naar QSFP (M) - 20 m - glasvezel

€ 691,49

Op voorraad: 0 stuk(s)

Mellanox Act Fib Cbl VPI 56Gb/s QSFP 25m

Productcode: MC220731V-025
EAN/UPC: 8592978149598
Mellanox LinkX FDR 52 Gb/s Active Optical Cable - InfiniBand-kabel - QSFP+ naar QSFP+ - 25 m - glasvezel - SFF-8436/IEEE 802.3ba - actief

€ 789,00

Op voorraad: 0 stuk(s)

100GBASE QSFP Active Optical Cable 25m

Productcode: QSFP-100G-AOC25M=
EAN/UPC: 0882658836718
Cisco - 100GBase rechtstreekse aansluitkabel - QSFP naar QSFP - 25 m - glasvezel - actief - voor P/N: EPA-QSFP-1X100GE=, N9K-C9336C-FX2-OR, NCS-55A1-24H-TRK, NCS-55A1-36H-SE-B

€ 1.699,81

Op voorraad: 0 stuk(s)

Mellanox Act Fib Cbl IB EDR QSFP20m

Productcode: MFA1A00-E020
EAN/UPC: 7290107199117
Mellanox LinkX 100Gb/s Active Optical Cables - InfiniBand-kabel - QSFP naar QSFP - 20 m - glasvezel - SFF-8665/IEEE 802.3bm - actief, halogeenvrij

€ 984,01

Op voorraad: 0 stuk(s)

Act Fib Cab IB QDR/FDR10 40Gb/s QSFP 15m

Productcode: MC2206310-015
EAN/UPC: 7290107191494
Mellanox 40 Gb/s Active Optical Cable - InfiniBand-kabel - QSFP+ naar QSFP+ - 15 m - glasvezel

€ 608,45

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE Interconnect Link Cable - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 804101-B21
EAN/UPC: 0889296131441
HPE Interconnect Link Cable - Netwerkkabel - CXP (M) naar CXP (M) - 3 m - glasvezel - actief - voor Synergy 12000 Frame

€ 1.500,55

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco Active Optical Cable - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - 30 m

Productcode: QSFP-H40G-AOC30M=
EAN/UPC:
Cisco Active Optical Cable - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - QSFP+ naar QSFP+ - 30 m - glasvezel - SFF-8436 - voor Nexus 3064-32T, 3064-T, 3064-X, 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E

€ 993,63

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - netwerkkabel - 15 m - zwart

Productcode: QSFP-H40G-AOC15M=
EAN/UPC: 0882658668937
Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - Netwerkkabel - QSFP naar QSFP - 15 m - glasvezel - SFF-8436 - actief - zwart

€ 851,69

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE 3PAR netwerkkabel - 4 m

Productcode: QL281B
EAN/UPC:
HPE 3PAR - Netwerkkabel - LC naar LC - 4 m - glasvezel - 50 / 125 micron

€ 204,00

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button