Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Speciale Netwerkkabels

Speciale Netwerkkabels

HPE Interconnect Link Cable - netwerkkabel - 5 m

Productcode: 804104-B21
EAN/UPC: 0889296131458
HPE Interconnect Link Cable - Netwerkkabel - CXP (M) naar CXP (M) - 5 m - glasvezel - actief - voor Synergy 12000 Frame

€ 1.571,68

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dell Networking netwerkkabel - 15 m

Productcode: 470-ADXT
EAN/UPC:
Dell Networking - Netwerkkabel - MPO naar LC - 15 m - glasvezel - OM4

€ 793,30

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dell Networking MPO Type B Crossover Cable Customer kit - kruiskabel - 1 m

Productcode: 470-ABPO
EAN/UPC:
Dell Networking MPO Type B Crossover Cable Customer kit - Kruiskabel - MTP naar MTP - 1 m - glasvezel - OM4 - voor Force10; Networking S6010-ON, S6100-ON; ProSupport Plus S4048-ON, Z9100-ON

€ 140,26

Op voorraad: 0 stuk(s)

Lenovo netwerkkabel - 3 m - geel

Productcode: 40K8957
EAN/UPC:
Lenovo - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 3 m - geel - voor ThinkSystem SR250

€ 26,91

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE PremierFlex - netwerkkabel - 5 m - blauw

Productcode: QK734AH
EAN/UPC: 5415247196600
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij, stijger - blauw

€ 42,49

Op voorraad: 0 stuk(s)

Act Fib Cab VPI up to 56Gb/s QSFP 20m

Productcode: MC220731V-020
EAN/UPC: 7290107193542
Mellanox FDR Active Optical Cable - InfiniBand-kabel - QSFP (M) naar QSFP (M) - 20 m - glasvezel

€ 681,78

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cbl/15m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

Productcode: 85486
EAN/UPC: 0757120854869
C2G SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar ST multimodus (M) - 15 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje

€ 31,02

Op voorraad: 0 stuk(s)

Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2.5m 26AWG

Productcode: MCP2M00-A02AE26N
EAN/UPC: 7290108482874
Mellanox - 25GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP28 naar SFP28 - 2.5 m - SFF-8402/IEEE 802.3by - passief - zwart

€ 100,78

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE PremierFlex - netwerkkabel - 50 m

Productcode: QK737A
EAN/UPC: 0886111610648
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 50 m - glasvezel - OM4 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650

€ 354,38

Op voorraad: 0 stuk(s)

C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - kruiskabel - 7 m - zwart

Productcode: 83320
EAN/UPC: 0757120833208
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - Kruiskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 7 m - UTP - CAT 5e - met strengen, uniboot - zwart

€ 6,66

Op voorraad: 0 stuk(s)

C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - kruiskabel - 5 m - geel

Productcode: 83353
EAN/UPC: 0757120833536
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - Kruiskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 5 m - UTP - CAT 5e - met strengen, uniboot - geel

€ 4,26

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco Low Loss LMR 240 - verlengkabel voor antenne - 22.5 m

Productcode: 4G-CAB-LMR240-75=
EAN/UPC: 0882658440052
Cisco Low Loss LMR 240 - Verlengkabel voor antenne - TNC (V) naar TNC (M) - 22.5 m - coaxiaal - voor Cisco 4G/3G Omnidirectional Dipole Antenna

€ 524,81

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button